See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilationsfilter
Beskrivning: Inköp av Ventilationsfilter i enlighet med underlaget.
Intern identifierare: 25/30
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42520000 Ventilationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000