2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektkommunikatör
Beskrivning: Upphandlingen avser en projektkommunikatör som är ansvarig för kommunikationsarbetet i projekt Mjörns vattentäkt.
Intern identifierare: 23/29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000