2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal flytbryggor och landgångar till Sotenäs Kommun
Beskrivning: Ramavtal för leveranser av flytbryggor och tillhörande landgång av följande typer: A Trä/betong (trä däck) B Betong/betong (betong däck) C Landgång 5-8 m med tillgänglighets anpassning. För mer information se upphandlingsdokumenten
Intern identifierare: KA 2023/000876
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
Ytterligare klassificering (cpv): 34930000 Marin utrustning, 34931000 Anläggning till hamnar, 45244000 Marina anläggningsarbeten, 45244200 Bryggor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000