658045-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skåpbilar – Skåpbil el
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkåpbil el
BeskrivningTranås kommun inbjuder härmed till upphandling av en skåpbil, elfordon
Intern identifierareUH25-058
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34136000 Skåpbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34100000 Motorfordon, 34130000 Motorfordon för godstransport, 34136100 Lätta skåpbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000