2. Förfarande
Förfarande
Titel: Svetsutrustning med tillbehör och service
Beskrivning: Kriminalvården upphandlar ramavtal gällande svetsutrustning inklusive tillbehör. Leveranser ska ske till Kriminalvårdens verksamhetsställen som är belägna över hela landet. Ramavtalsleverantören ska även kunna tillhandahålla service av svetsutrustningar samt rådgivning i svetstekniska frågor
Intern identifierare: 2023-15610
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42662000 Svetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella krav