2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Holistisk monitoreringslösning
Beskrivning: ett monitoreringssystem för transaktion och slutanvändarupplevelse (end-user experience).
Intern identifierare: 202518
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48700000 Verktygsprogram