658106-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kärl – Avfallsbehållare av plast
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallsbehållare av plast
BeskrivningAvfallsbehållare av plast
Intern identifierare0259/25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39221220 Kärl
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelANBUDSOMRÅDE 3: AVFALLSBEHÅLLARE 190 LITER
BeskrivningANBUDSOMRÅDE 3: AVFALLSBEHÅLLARE 190 LITER
Intern identifierareANBUDSOMRÅDE 3: AVFALLSBEHÅLLARE 190 LITER
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelANBUDSOMRÅDE 4: AVFALLSBEHÅLLARE 240 LITER
BeskrivningANBUDSOMRÅDE 4: AVFALLSBEHÅLLARE 240 LITER
Intern identifierareANBUDSOMRÅDE 4: AVFALLSBEHÅLLARE 240 LITER
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelANBUDSOMRÅDE 5: AVFALLSBEHÅLLARE 370 LITER
BeskrivningANBUDSOMRÅDE 5: AVFALLSBEHÅLLARE 370 LITER
Intern identifierareANBUDSOMRÅDE 5: AVFALLSBEHÅLLARE 370 LITER
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelANBUDSOMRÅDE 6: AVFALLSBEHÅLLARE 660 LITER
BeskrivningANBUDSOMRÅDE 6: AVFALLSBEHÅLLARE 660 LITER
Intern identifierareANBUDSOMRÅDE 6: AVFALLSBEHÅLLARE 660 LITER
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelANBUDSOMRÅDE 1: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Brun
BeskrivningANBUDSOMRÅDE 1: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Brun
Intern identifierareANBUDSOMRÅDE 1: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Brun
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelANBUDSOMRÅDE 2: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Grå eller grön
BeskrivningANBUDSOMRÅDE 2: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Grå eller grön
Intern identifierareANBUDSOMRÅDE 2: AVFALLSBEHÅLLARE 140 LITER , Grå eller grön
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelANBUDSOMRÅDE 7: DEKALER
BeskrivningANBUDSOMRÅDE 7: DEKALER
Intern identifierareANBUDSOMRÅDE 7: DEKALER