Upphandlingen ska tillgodose varierande behov av utvärderings- och analystjänster kopplade till verksamhetsområde och uppdrag inom Invest Stockholm Business Region AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 12 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71620000 Analystjänster, 79990000 Diverse företagstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen