See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Viltolycksremsa
Beskrivning: Viltolycksremsor används till att markera ut olycksplatsen vid viltolyckor där bilföraren är skyldig att underrätta polisen via 112. Viltolycksremsan underlättar för eftersöksjägaren att hitta det skadade viltet.
Intern identifierare: A553.400/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer
Ytterligare klassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Viltolycksremsa
Intern identifierare: Viltolycksremsa