See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel kött och chark
Beskrivning: Upphandlingen avser livsmedel kött och chark
Intern identifierare: TF2023/1204
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall (1)
Beskrivning: Anbudsgivaren ska leverera livsmedel kött och chark till Enköpings Kommun enligt upphandlingsdokumentet samt anbudsgivarens anbud. Enköpings kommun har ett behov under avtalsperioden att köpa livsmedel inom nämnda varugrupper till kommunens skolor, förskolor, äldreboenden och restaurangskolan. I upphandlingen ingår det transporter till varje angiven enhet inom kommunen. Mer detaljerade uppgifter framgår av kravspecifikationen.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall (2)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Mall (1) (1)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Mall (3)