2. Förfarande
Förfarande
Titel: Guldåkern, Lund
Beskrivning: Kv Guldåkern 1, Lund. Nybyggnation av SÄBO och gruppbostad enligt LSS. Lunds kommuns Fastighets AB.
Intern identifierare: 24/38
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211340 Byggnation av flerfamiljshus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000