65844-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruksmaskiner – Sorteringsverk Skaksikt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSorteringsverk Skaksikt
BeskrivningSorteringsverk Skaksikt (jordsortering)
Intern identifierare26/6
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 16612000 Maskiner för sortering av jordbruksprodukter, 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten, 43411000 Sorterings- och siktmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000