Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Finansiell leasing fordon- 2017
Referensnummer: GNU 2017/47
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66114000 Finansiell leasing
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser finansiell leasing av registrerade och oregistrerade motorfordon såsom personbilar, lätta lastbilar, traktorer, lastbilar, sopmaskiner, gräsklippare som ska användas i verksamheten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66114000 Finansiell leasing
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen