2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av mobilt röntgeninspektionssystem
Beskrivning: Tullverket upphandlar upphandling av mobilt röntgeninspektionssystem.
Intern identifierare: TV-2025-23441
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38582000 Röntgenutrustning för kontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av upphandling av mobilt röntgeninspektionssystem till svenska Tullverket.
Intern identifierare: 1798695-0
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1 st komplett mobilt röntgeninspektionssystem
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: 1798696-1