2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
Beskrivning: Nässjö kommun inbjuder till att inkomma med ansökan om deltagande i dynamiskt inköpssystem avseende rekryteringstjänster.
Föregående meddelande: 1482-2023
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Testdis
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84085:Lot:1