2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tankning för tunga fordon
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal genom öppet förfarande för tankning av Lindesberg kommuns entreprenad/tunga fordon. ...
Intern identifierare: KS-2025-00359
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 240 kvadratmeter
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsdokument..