658626-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – Utbildning i HLR och första hjälpen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utbildning i HLR och första hjälpen
Beskrivning: Utbildning i HLR och första hjälpen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001