See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Koronarangiografisystem
Beskrivning: Koronarangiografisystem för Radiologiska kliniken i Eskilstuna, Region Sörmland med option för ytterligare ett (1) system till Sjukhuset i Västerås. För fullständigt förfrågningsunderlag, se upphandlingsdokument med tillhörande bilagor.
Intern identifierare: IN-IN24-0011
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)