658754-2023 - ÄndringSverige-Jönköping: Byggnation av domstolsbyggnad
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ny- och ombyggnation av Ångermanlands tingsrätt
Referensnummer: 2023/1253
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45216112 Byggnation av domstolsbyggnad
II.1.4.
Kort beskrivning
Ny och ombyggnation av Ångermanlands tingsrätt