658772-2023 - ÄndringSverige-Umeå: Kemiska produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kemikalier badvattenrening och städ
Referensnummer: 23169
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24000000 Kemiska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar leverans av olika kemiska produkter till badanläggningar i Umeå kommun och övriga avropsberättigade parter. Anbudet är delat.