2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medium Frequency transmitters
Beskrivning: SMA's different radio systems contribute to SMA's responsibility for safety and availability by providing different communication channels (voice and DSC) and providing maritime safety information (MSI/Navtex). This procurement concerns amplifier technology for Medium Frequency, MF (voice and DSC).
Intern identifierare: 24-00482
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32233000 Radiofrekvensförstärkare
Ytterligare klassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning, 32200000 Överföringsutrustning för radiotelefoni, radiotelegrafi, radiosändning och television, 32230000 Radiosändare med mottagare, 32343000 Förstärkare, 32343100 Ljudfrekvensförstärkare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: General part