See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Markanläggningsentreprenader
Beskrivning: Järfälla kommun upphandlar ett ramavtal avseende markanläggnings entreprenader.
Intern identifierare: Ten 2024/285
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del