See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala personalakter
Beskrivning: Bodens kommun har behov av ett digitalt system för personalakter samt stödtjänster, och inbjuder er härmed att lämna anbud.
Intern identifierare: KS-2023-926
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Digitala personalakter