659167-2023 - ResultatSverige-Växjö: Reklammaterial
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter och reklamgodis inklusive tryck
Referensnummer: 0637/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser profilprodukter och reklamgodis inklusive tryck
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser profilprodukter och reklamgodis inklusive tryck.