65917-2025 - Resultat
Sverige – Post- och telekommunikationstjänster – Verktyg för mediabevakning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerktyg för mediabevakning
BeskrivningVälkomna att lämna anbud. Upphandlingen omfattar verktyg för mediabevakningstjänster åt Länsstyrelserna. Anbudsgivaren ska erbjuda ett baspaket samt har möjlighet att erbjuda ett antal tilläggstjänster. Beställaren ska kunna avropa ett baspaket och eventuellt en eller flera tilläggstjänster.
Intern identifierare100-30720-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000