659203-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Webbkonsult till Sitevision
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWebbkonsult till Sitevision
BeskrivningSe annons
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenSe annons
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001