659256-2024 - Planering
Sverige – Mikrobiologiska kulturer – RFI: Mikrobiologiska substrat och färdiggjutna plattor- Miljö
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI: Mikrobiologiska substrat och färdiggjutna plattor- Miljö
BeskrivningRFI gällande Mikrobiologiska substrat och färdiggjutna plattor
Intern identifierareVF2023-00034
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33698100 Mikrobiologiska kulturer
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser, 33698000 Kliniska produkter