See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Helkroppsdermatoskop
Beskrivning: Helkroppsdermatoskop med tillhörande handenhet.
Intern identifierare: RS 2024-01596
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1) (3)
Beskrivning: 1 st helkroppsdermatoskop inklusive handenhet, licens och tillbehör
Intern identifierare: 1591545
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Helkroppsdermatoskop inklusive handenhet, licenser och tillbehör.
Intern identifierare: 1673348