See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategisk rådgivning, stöd och produktion av utbildningsinsatser
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal med upp till tre ramavtalsleverantörer med en löptid på 2+2 år. Tillhandahållna tjänster avser strategiskt stöd och produktion av digitala utbildningar för upphandlande myndighet och externa parter.
Intern identifierare: SSM2025-619
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster, 80511000 Personalutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Strategisk rådgivning, stöd och produktion av utbildningsinsatser