2. Förfarande
Förfarande
Titel: Instrument MST & TRIC technology & spectral shift detection.
Beskrivning: Instrument MST & TRIC technology & spectral shift detection.
Intern identifierare: V 2025/713
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Instrument MST & TRIC technology & spectral shift detection.