See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: AV-teknik, konferensrumsutrustning och supporttjänster
Beskrivning: Svenska institutet (nedan kallat SI) inbjuder till denna upphandling av inköp, leverans och installation av AV-teknik, konferensrumsutrustning samt supporttjänster (AV-tekniken) till myndighetens kontor i Stockholm. Detta dokument inklusive bilagor (ansökningsinbjudan) utgör en inbjudan till potentiella leverantörer (anbudssökande) att inkomma med anbudsansökan.
Intern identifierare: 00174/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32321200 Audiovisuell utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000