2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cyklar och Sittvagnar
Beskrivning: Cyklar och sittvagnar Trehjuliga cyklar med fotpedaler, Enkel sittvagn, Avancerad sittvagn
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108606:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34912100 Sittvagnar, 33100000 Medicinsk utrustning, 33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning