65963-2026 - Resultat
Sverige – Byggnation av låg- och mellanstadieskola – Nybyggnation F-6 skola och idrottshall, Partnering II
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nybyggnation F-6 skola och idrottshall, Partnering II
Beskrivning: Nybyggnation F-6 skola och idrottshall, Partnering
Intern identifierare: 25/65
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola
Ytterligare klassificering (cpv): 45110000 Rivning av byggnader och schaktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000