2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av verksamhetsdrift av LSS- gruppbostaden Spårvägen 12
Beskrivning: Annonsering i ett steg. Mervärdesmodell.
Intern identifierare: ON/2025:24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000