659732-2021 - PlaneringSverige-Uppsala: Värdeförvaringsskåp
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av dokumentskåp, arkivskåp, säkerhetsskåp, värdeskåp
Referensnummer: KSN-2021-03056
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44421600 Värdeförvaringsskåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Förhandsannons om kommande upphandling av vertikalskåp, dokumentskåp, arkivskåp, aktskåp, säkerhetsskåp och värdeskåp
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30199500 Arkivlådor, brevkorgar, förvaringslådor och liknande föremål, 39100000 Möbler, 39122100 Skåp, 39130000 Kontorsmöbler, 39132100 Dokumentskåp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen