659748-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten – Överlämningskoordinator till Program Ostlänken
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Överlämningskoordinator till Program Ostlänken
Beskrivning: Resurskonsult i rollen som överlämnandekoordinator till projekt Ostlänken.
Intern identifierare: KOM-415769
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Överlämningskoordinator till Program Ostlänken