659753-2025 - Resultat
Sverige – Utrustning för polymeraskedjereaktion i realtid (PCR) – Plattform för DNA-baserade analyser för genomiska blodgruppsbestämningar.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPlattform för DNA-baserade analyser för genomiska blodgruppsbestämningar.
Beskrivningplattform för DNA-baserade analyser med kvantitativ realtids PCR (qPCR) för genomiska blodgruppsbestämningar.
Intern identifierareRS 2024-02854
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38951000 Utrustning för polymeraskedjereaktion i realtid (PCR)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000