659872-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för upphandling – Upphandlingskonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingskonsulter
BeskrivningUpphandling av Upphandlingskonsulter till Region Sörmland, Region Västmanland, Svealandstrafiken, Region Värmland och Region Örebro.
Intern identifierareIN-IN24-0339
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del