Anbudsförfrågan avser upphandling av Slam- och renshantering för Vänersborg kommun, Va-verket, Kretslopp och Vatten.
Upphandlingsförfarande
Öppet förfarande enligt lagen (2016:1146) om upphandling inom försörjningssektorerna.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90510000 Avfallshantering, 90513700 Transport av slam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen