See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konditorivaror
Beskrivning: Jönköping Energi AB upphandlar konditorivaror där uppdraget omfattar beställning och leverans av konditorivaror som frallor, fikabröd, tårtor, bakelser och lunchsallader till beställarens lokaler.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Konditorivaror Torsvik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112662:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor, 15820000 Skorpor och kex; bakverk och kakor med konserveringsmedel, 15842000 Choklad och sötsaker
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Konditorivaror Jönköping
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112662:Lot:2