Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/fmv/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoni hårdvara, headsets, surfplattor och tillbehör
Referensnummer: 21FMV4089
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av mobiltelefoner och tillbehör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32250000 Mobiltelefoner, 64000000 Post- och telekommunikationstjänster, 64200000 Telekommunikationstjänster, 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64220000 Telekommunikationstjänster utom telefon- och dataöverföringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen