2. Förfarande
Förfarande
Titel: 3D-kamera för behandlingen av kraniosynostos.
Beskrivning: Se förhandsinsyn.
Intern identifierare: UPPH2023-00173
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38651000 Kameror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000