660215-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster inom VA – Konsult Automation VA
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsult Automation VA
BeskrivningRamavtalet avser konsult inom Automation VA inom Kristianstads kommun. Objekten är i Kristianstads kommun. Arbeten förekommer på alla VA-anläggningar (pumpstationer, reningsverk, tryckstegringsstationer och vattenverk) inom kommunen.
Intern identifierareTN 2024/2526
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKonsult Automation VA