660335-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Maskiner för brytning och byggnadsarbeten – Lastmaskin till Lövsta, Uppsala
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastmaskin till Lövsta, Uppsala
BeskrivningLastmaskin till lantbruksegendomen i Uppsala
Intern identifierareSLU.ua.2023.2.4.4-3688
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelLastmaskin