2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsinsyn av automatisk dispenserings- och injektionssystem för PET/CT
Beskrivning: Förhandsinsyn angående direktupphandling av automatiskt dispenserings-och injektionssystem för PET/CT till verksamhetsområde röntgen och sjukhusfysik, Område specialiserad vård, Region Örebro län.
Intern identifierare: MT 2023-0001-2
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000