See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trachealkanyler och Perkutan tracheostomiset
Beskrivning: Upphandlingen omfattar trachealkanyler, perkutan tracheostomiset och övrigt luftvägsmaterial för användning inom områden trakeostomi, ventilation och aspiration.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Trachealkanyl med och utan kuff, med fixerad längd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116291:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33141220 Kanyler
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Trachealkanyl med och utan kuff, med reglerbar längd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116291:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Trachealkanyl till barn
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116291:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Trachealkanyl med fixerad längd - silikon eller likvärdigt mjukt material
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116291:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Trachealkanyl med vattenkuff och fixerad längd - silikon eller likvärdigt mjukt material
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116291:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Perkutantrachiostomiset för IVA vård utan kanyl
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116291:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Hatt till trachealkanyl
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116291:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Rengöringstork till innerkanyl
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116291:Lot:8