660399-2022 - ÄndringSverige-Stockholm-Arlanda: Laboratorietjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Laboratorie- och analystjänster
Referensnummer: SDA 2022-01843
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71900000 Laboratorietjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Swedavia AB inbjuder härmed till ansökan om att få lämna anbud för ramavtal avseende laboratorie- och analystjänster.