2. Förfarande
Förfarande
Titel: AV-produkter och tjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för köp av audio- och visuell (AV) utrustning och installation; med tillhörande produkter, såsom hårdvara och mjukvara; samt kringtjänster för löpande underhållsåtgärder, nyanskaffningar och anpassningar i Universitetets fastigheter.
Intern identifierare: SU FV-4859-22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32321200 Audiovisuell utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32232000 Videokonferensutrustning, 32321300 Audiovisuellt material, 32351300 Tillbehör till audioutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: AV-produkter och tjänster