2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kopparspiral, SLL441
Beskrivning: Upphandling avseende Kopparspiral 2024, SLL441
Intern identifierare: FSN 2023-0186
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33700000 Hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000