Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar, 33711900 Tvål, 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter, 39222000 Produkter för catering, 39224000 Kvastar och borstar och diverse andra artiklar, 39800000 Rengörings- och polermedel, 39831000 Tvättmedel, 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: -